Кавовий Столик 70 см Круглий Садовий Скляний Стіл 4Points Arte Столик для Балкона Дачі Тераси Лоджії Чорний
- Готово до відправки
- Код: DA-4P70RO
2 150 ₴
1 499 ₴
- +380 (66) 596-87-79Менеджер по замовленням

Круглий Стіл 70 см Садовий Скляний Стіл 4Points Arte Столик для Балкона Дачі Тераси Лоджії Чорний

Якщо Ви шукаєте зручний та стильний кавовий столик для Вашого саду, заднього двору, тераси або балкону/лоджії, зверніть увагу на універсальне та практичне рішення від виробника садових меблів 4Points Arte.

Модель 4Points Arte була спеціально розроблена для використання на відкритій місцевості. Металеві деталі конструкції покриті високоякісною порошковою фарбою для опору агресивним погодним умовам. В якості стільниці використовується загартоване скло 8 мм завтовшки. Воно не вимагає спеціального догляду – достатньо протирати м'якою тканиною з водою або рідиною для миття посуду. Будьте впевнені, що навіть за кілька сезонів садовий столик 4Points Arte збереже свій первозданний вигляд.
Ніжки столика обладнані пластиковими заглушками, які не дряпають балконну плитку або терасні дошки.
Фактурне скло у поєднанні з металевими вигнутими ніжками надають моделі стійкості та візуальної легкості. Варто відзначити маленькі розміри столика. Такий елемент інтер'єру легко впишеться як у дизайн прибудинкової ділянки, так і на балконі або лоджії.
Міцний та елегантний столик 4Points Arte привнесе атмосферу затишного кафе у Вашу зону відпочинку на свіжому повітрі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ*:
- Матеріал стільниці: скло 8 мм
- Матеріал каркасу: сталь
- Діаметр: 70 см
- Висота: 70 см
- Форма: кругла
- Колір чорний
- Вага: 7 кг
Натискайте кнопку "КУПИТИ" та отримайте садовий столик 4Points Arte з 30% знижкою!
ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРИДБАТИ САДОВИЙ СТОЛИК САМЕ У НАС:
1. ШВИДКА доставка за адресою або у відділення Нової пошти!
2. Відправка в день замовлення післяплатою без авансів і передоплат (оплата при отриманні)
3. Прямі поставки з Польщі – найнижчі ціни
4. Кваліфікована консультація під час вибору
5. Повернення протягом 14 днів без зайвих питань
6. Кожна товарна одиниця перед відправкою проходить попередню перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!
*Виробник має право вносити зміни до характеристик товару, комплектації або дизайну, якщо це не погіршує його основні споживчі властивості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Points |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Форма столу | Круглий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стільниці | 8 см |
| Тип призначення | Круглий Стіл 70 см Садовий Скляний Стіл 4Points Arte Столик для Балкона Дачі Тераси Лоджії Чорний |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 1 499 ₴










