Дитячий Батут 183 см з Сіткою та Драбиною до 50 кг Atleto Multikolor Батут для Дітей для Стрибків Батут на Пружинах на Дачу
- Готово до відправки
- Код: SI-A183MULTI
6 300 ₴
3 999 ₴
- +380 (66) 596-87-79Менеджер по замовленням

Дитячий Батут 183 см з Сіткою та Драбиною до 50 кг Atleto Multikolor Батут для Дітей для Стрибків Батут на Пружинах на Дачу


Напевно, кожен з батьків хотів би, щоб дитина проводила більше часу за активним дозвіллям на свіжому повітрі, аніж за гаджетами. Адже це запорука належного фізичного та розумового розвитку дитини. У цьому Вам допоможе надійний всепогодний батут діаметром 183 см із серії Atleto Multikolor.
Торгова марка Atleto вже понад 7 років спеціалізується на проєктуванні батутів різних модифікацій. За цей час продукція бренду встигла здобути репутацію якісного, довговічного та безпечного обладнання. Яскрава кольорова гама серії Multikolor створить атмосферу свята та зробить батут центральним елементом зони відпочинку на Вашій ділянці.
Стрибкове полотно виготовлене з міцного зносостійкого поліпропілену, стійкого до УФ-випромінювання та вологи. Воно кріпиться до каркаса одночасно за допомогою 36 потужних оцинкованих пружин, які забезпечують відмінну пружність та надійність під час використання. Пружинний блок повністю прихований під спеціальним м’яким покриттям, що створює рівну та безпечну поверхню для стрибків по всьому радіусу батута.
Конструкція встановлюється на надійні U-подібні опори, що гарантують виняткову стійкість. По всьому периметру встановлена висока захисна сітка (160 см) із надійною застібкою-блискавкою, а металеві стійки обиті м’яким спіненим поролоном. Поєднання якісної збірки та перевірених матеріалів гарантує тривалий термін служби. Крім того, вся продукція ТМ Atleto відповідає суворим європейським стандартам безпеки, що підтверджено сертифікатами GS TUV та CE.
Якщо хочете відволікти дітей від віртуальних розваг — подаруйте їм справжнє веселе літо разом із батутами Atleto!
Основні переваги батутів Atleto 183 см:
- Захисна сітка висотою 160 см із блискавкою
- Всепогодність завдяки використанню оцинкованих металевих елементів та поліпропілену, стійкого до ультрафіолету й вологи
- Гарантія 10 років на корозію металевих частин
- 36 міцних оцинкованих пружин
- 3 спарені опори для максимальної стійкості конструкції
- Висота рами над землею — 46 см
- Максимальне навантаження — 50 кг
- Наявність захисного мату для пружин
Натискайте кнопку "КУПИТИ" і отримайте дитячий батут Atleto 183 см зі знижкою 30%!
ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРИДБАТИ ДИТЯЧИЙ БАТУТ САМЕ У НАС:
1. ШВИДКА доставка за адресою або у відділення Нової пошти!
2. Відправка в день замовлення післяплатою без авансів і передоплат (оплата при отриманні)
3. Прямі поставки з Польщі – найнижчі ціни
4. Кваліфікована консультація під час вибору
5. Повернення протягом 14 днів без зайвих питань
6. Кожна товарна одиниця перед відправкою проходить попередню перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!
*Виробник має право вносити зміни до характеристик товару, комплектації або дизайну, якщо це не погіршує його основні споживчі властивості, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 46 см |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота з сіткою | 206 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 24 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 183 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість пружин | 36 шт. |
| Сертифікати якості | CE, TUV GS |
| Висота захисної сітки | 160 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Дитячий Батут 183 см з Сіткою та Драбиною до 50 кг Atleto Multikolor Батут для Дітей для Стрибків Батут на Пружинах на Дачу |
- Ціна: 3 999 ₴










