Садова Гойдалка - Диван Розкладна 3 місця до 200 кг з 2 Подушками FunFit Relax Plus Сіра Садова Качеля з Тентом з Підсклянниками
- Готово до відправки
- Код: PR-FFPLG
14 000 ₴
10 100 ₴
- +380 (66) 596-87-79Менеджер по замовленням

Садова Гойдалка - Диван Розкладна 3 місця до 200 кг з 2 Подушками FunFit Relax Plus Сіра Садова Качеля з Тентом для Дачі з Підсклянниками


Садова гойдалка - це ідеальна пропозиція для всіх бажаючих насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, в прибудинковому саду, на ділянці або на відкритій терасі.
Модель FunFit Relax Plus - це якісний недорогий та практичний варіант 3-місної гойдалки з максимальним навантаженням до 200 кг та можливістю перетворення на двомісний диван. Спинка гойдалки розкладається на 180 градусів, перетворюючись при цьому на зручне ліжко для відпочинку. Стійкість конструкції досягається за рахунок використання у виготовленні товстих сталевих труб до 48 мм. Металеві елементи оброблені від корозії та покриті порошковою фарбою. Варто відзначити високий рівень стійкості до погодних умов як металевих, так і текстильних елементів конструкції. Тому будьте певні садова гойдалка FunFit прослужить Вам дуже довго.
Високий ступінь зручності та комфорту Вам забезпечать сидіння та спинка гойдалки наповнені м'якою губчастою піною 8 см товщиною. Чохли виконані із щільної зносостійкої тканини, яку завжди можна швидко зняти та випрати. Це допоможе зберегти свіжий вигляд гойдалки на довгі роки. Безперечною перевагою представленої гойдалки перед подібними є наявність двох зручних підставок під напої та мобільні телефони, окуляри, книги, креми та інші дрібні предмети.
Для захисту від спекотного сонця в цій моделі передбачено навіс із водонепроникного поліестера. Він регулюється по куту нахилу в діапазоні від 0 до 45°. Пластикові накладки на кінцях ніжок забезпечать ще більшу стійкість і збережуть поверхню від подряпин.
Ще однією перевагою даної моделі є простота складання. Її зможе зібрати навіть домогосподарка. А для ще більшої зручності в комплекті додається інструкція зі збирання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ*:
- Кількість місць: 3 особи
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Наявність тенту: так
- Підсклянник: 2 шт.
- Наповнювач: пінополіуретан
- Матеріал оббивки: поліефірна тканина підвищеної щільності з водовідштовхувальними властивостями
- Матеріал навісу: непромокальна тканина
- Каркас: сталь 48 мм покрита порошковою фарбою.
- Габаритні розміри: 230 х 127 x 172 см
- Розміри сидіння: 170 х 50 х 50 см
- Розміри тенту: 209 х 114 х 15 см
- Вага: 33 кг
- Розміри упаковки: 170 х 56 х 24 см
- Вага в упаковці: 36 кг
Натискайте кнопку "КУПИТИ" та отримайте садову гойдалку FunFit Relax Plus з 30% знижкою!

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРИДБАТИ САДОВУ ГОЙДАЛКУ САМЕ У НАС:
1. ШВИДКА доставка за адресою або у відділення Нової пошти!
2. Відправка в день замовлення післяплатою без авансів і передоплат (оплата при отриманні)
3. Прямі поставки з Польщі – найнижчі ціни
4. Кваліфікована консультація під час вибору
5. Повернення протягом 14 днів без зайвих питань
6. Кожна товарна одиниця перед відправкою проходить попередню перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!
*Виробник має право вносити зміни до характеристик товару, комплектації або дизайну, якщо це не погіршує його основні споживчі властивості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Текстиль, Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць | 3 |
| Особливості | Регулювання нахилу спинки, Розкладний, Антикорозійне покриття, Водонепроникність тенту |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры тента | 209 х 114 х 15 см |
| Розміри упаковки | 170 х 56 х 24 см |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2300 мм |
| Глибина | 1270 мм |
| Висота | 1720 мм |
| Вага | 33 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Садова Гойдалка - Диван Розкладна 3 місця до 200 кг з 2 Подушками FunFit Relax Plus Сіра Садова Качеля з Тентом для Дачі з Підсклянниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | поліестер 160 г/м2 |
- Ціна: 10 100 ₴









