Комплект 2 Шезлонги Zero Gravity з Дашком Для Відпочинку до 120 кг Bonro SP-167A Набір Складаний Лежак з Тентом 2 шт. Зелений
- Готово до відправки
- Код: SI-SP167AGR*2+
4 900 ₴
3 399 ₴
- +380 (66) 596-87-79Менеджер по замовленням

Комплект 2 Шезлонги з Дашком Zero Gravity Для Відпочинку до 120 кг Bonro SP-167A Садовий Набір Складний Лежак з Тентом 2 шт. Зелений
Для правильного та корисного відпочинку на природі найкращим чином підійдуть лежаки від українського бренду садових меблів Bonro. Представлений комплект садових меблів можна використовувати не тільки у власному саду, а й на морі, на пікніку, на рибалці або на будь-якому іншому відпочинку на природі. Адже для зручного транспортування вони легко складаються двома простими рухами.

Меблі спеціально призначені для використання на свіжому повітрі. Тому у виготовленні застосовуються такі стійкі до погодних умов матеріали як текстилен, полікарбонат та металеві елементи зі сталі, покритої порошковою фарбою (антикорозійна). Будьте впевнені, садові меблі Bonro прослужать Вам дуже довго без заміни або ремонту будь-яких елементів конструкції.
Шезлонги характеризуються безпекою, зручністю та підвищеною ергономікою. Конструкція дозволяє Вам переходити від сидячого положення до лежачого, не встаючи з крісла. Крім того, кожен шезлонг має у своєму арсеналі ряд таких незамінних зручностей як: підставка під склянки та мобільних пристроїв, дихаючий сітчастий нейлон і подушку регульовану по висоті. Безперечною перевагою даної моделі є наявність регульованого дашка, який створить Вам додаткову тінь над головою в спекотний день.
Представлена модель дозволяє перевести своє тіло в положення Zero Gravity. Це природнє становище людського тіла у просторі. Воно характеризується значним зменшенням тиску на хребет, що дає можливість розслабити і перевести в стан спокою напружені м'язи тіла.
Конструкція крісла дозволяє розташувати зігнуті в колінах ноги на одній горизонтальній лінії з серцем. У такому положенні всі органи приходять до свого нормального ритму роботи, а Ваш організм релаксує і набирається сил.
Ефект від такого корисного відпочинку на такому кріслі не змусить себе довго чекати. Після кожного такого сеансу Ви будете відчувати себе бадьорими та зарядженими на позитив!
ХАРАКТЕРИСТИКИ*:
-
Максимально допустиме навантаження: 120 кг
-
Габаритні розміри шезлонгу: 173 х 64 х 108 см
-
Розміри у складеному вигляді: 92 x 64 x 16 см
-
Висота сидіння: 43 см
-
Висота спинки шезлонгу у верхньому положенні: 108 см
-
Вага: 14 кг
-
Матеріал: текстилен
-
Подушка-підголовник: 2 шт.
-
Шезлонг: 2 шт.
-
Дашок: 2 шт.
Натискайте кнопку "КУПИТИ" та отримуйте комплект шезлонгів Bonro SP-167A з 30% знижкою!

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРИДБАТИ КОМПЛЕКТ ШЕЗЛОНГІВ САМЕ У НАС:
1. ШВИДКА доставка за адресою або у відділення Нової пошти!
2. Відправка в день замовлення післяплатою без авансів і передоплат (оплата при отриманні)
3. Прямі поставки з Польщі – найнижчі ціни
4. Кваліфікована консультація під час вибору
5. Повернення протягом 14 днів без зайвих питань
6. Кожна товарна одиниця перед відправкою проходить попередню перевірку на цілісність і наявність комплектуючих!
*Виробник має право вносити зміни до характеристик товару, комплектації або дизайну, якщо це не погіршує його основні споживчі властивості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Сталь, Тканина, Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Висота сидіння | 43 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 108 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 108 см |
| Вага | 14 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Знімний козирок від сонця | Так |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Комплект 2 Шезлонги з Дашком Zero Gravity Для Відпочинку до 120 кг Bonro SP-167A Садовий Набір Складний Лежак з Тентом 2 шт. Зелений |
- Ціна: 3 399 ₴










